| Violat_Vierme_1987 a întrebat:

Daca am android 4.2.2 Jelly Bean, procesor de 1Ghz, merg jocurile TempleRun2/1,Subway Surfers, Traffic Racer la un ecran mai micut (3, 5 inchi)?
Sper sa imi raspundeți cat mai repede. Dau fundița!

Răspuns Câştigător
| KhludCiprian a răspuns:

Toate astea merg, dar iti merg relativ incet. Cauta sa ai macar Adreno 205 (daca ai SnapDragon).

Samsung S2 iti merge putin mai incet decat ce vezi aici, dar are 2 nuclee (ce face ca telefonul sa se simta mai rapid).

Probabil ca da. Toate astea imi merg pe un HTC Desire HD cu Android 4.1

http://www.gsmarena.com/htc_desire_hd-3468.php

1 răspuns:
| CeFaciGagicutza a răspuns:

Da, merg jocurile. Nu contează cât de mare sau cât de mic este ecranul ci ce are în el și să se vada mai bine să fie HD