| Man_Draqsor_1985 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon pentru jocuri si ma gandeam la Nokia X, isi merita bani, merg jocurile tari pe el(Temple run 2, Vector,Subway Surfers, traffic racer etc.)

Răspuns Câştigător
| Vasile_Nelu_1985 a răspuns:

Intr-adevar nu e un model prea reusit, poti sa iti ei altceva din seria lui.
Recomandarea ar fi asta
http://bit.ly/1owLz4y
Poti sa arunci si aici o privire :
http://bit.ly/1jvKKB7

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nokia x e una dintre cele mai proaste variante. Android-ul de pe el e atat de limitat ca nu ai nimic care sa semene cu android pe el. De asemenea, nici pe partea de hardware nu sta deloc bine.

| filipcojo a răspuns:

Daca vrei jocuri atunci te sfatuiesc sa iei un Samsung. La 500 lei ai pute sa iti cumperi un Samsung galaxy s 2. Desi este cam vechi inca merg jocurile bine pe el. Sau un Sony Ericson sau HTC. Cauta si tu pe internet telefoane la pretul de 500 lei si poate gasesti ceva sa iti placa

| Man_Draqsor_1985 explică:

Am un buget de 500 lei poate imi recomandati altceva.