| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati avea un buget de 4500 lei, ce ati alege sa cumparati: PC, Laptop sau un telefon?

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Pe toate, daca stii ce sa cumperi o sa ai calitate profi la acest pret

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Niciuna; i-aș investi și într-un an aș avea cel puțin 6000.
ș.a.m.d.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Laptop și telefon.

| 80suser a răspuns:

Salut!
Depinde de necesități. Se pot cumpăra toate, dar calitatea variază.

| LPCTSTR a răspuns:

Laptop, portabil si mai puternic decat un telefon.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ai cum sa le cumperi pe toate. Mai bine iti iei unul si bun. Eu zic un laptop pentru ca e util la foarte multe lucruri si il poti muta unde vrei tu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Un Lenovo ThinkPad refurbished cu 3 ani garantie, cam 1800 RON. Poco X3, nou, excelent, 1200 RON. Cu 1500 imi fac upgrade la desktop (placa de baza, ram, procesor).

| Legion7X a răspuns:

Un laptop la mâna a doua sau de la amanet pentru că noi sunt cam scumpe. Mai departe un telefon nou, un televizor nou, un robot de bucătărie nou poate un storcător de fructe.

Laptopurile bune trec de 2500, mai jos de bani aceștia este stoc epuizat.

Numai vreo 4 am găsit mai ieftine. Asta este unul.
Păcat că nu are Dvd-rom.

https://m.emag.ro/......DD3P03MBM/

| DeyCj a răspuns:

Orice.De banii ăştie îţi poţi lua şi laptop, şi telefon.Brandul e o preferinţă, ce ştiu face aia e baza.
De exemplu la un laptop baza e procesorul şi mediul de stocare.
Degeaba laptopul are un procesor quad core că dacă e sug 2 Gz o să lucre ca melcul.Mediul de stocare dacă nu e un SSD va poni lent.
Cu telefoanele la fel.