| anduzzu a întrebat:

Sll TPU. Voi ce ati alege: telefon sau laptop. Si de ce?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop normal. Eu ma uit la filme, seriale, anime..etc ..Se vad mult mai bine de pe laptop mai ales cand mergi intr-o excursie..Telefonul mai mult de vorba de joc si net in timpul orelor, facebook etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege cartea, si as rupe banii pentru Telefon sau Laptop.

| frostxtq a răspuns:

Nu poti sa alegi, nu sunt doua lucruri la fel. Le folosesti la lucruri diferite. Daca te-au pus parintii sa alegi ceva din aceste doua, alege ceea ce nu ai. Presupun ca telefon ai alege laptop-ul, il poti folosi la multe si e portabil.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Laptop! Poti vorbi de pe el (skype, messenger etc.); are o utilitate mai mare decat un telefon! Poti face mai multe cu el!

| stefanvladvlad a răspuns:

Laptop-ul pentru ca e mult mai performant

| QweRty777 a răspuns:

Depinde ce model de laptop sau telefon

| TiniS a răspuns:

Greu de zis.