| Randy Orton a întrebat:

Daca cumpar acest produs de la Media Galaxy: http://www.mediagalaxy.ro/......-time-card inseamna ca voi avea XBOX Live Gold timp de 12 luni si 800 puncte Microsoft. Intrebarea este: Codul pe care il primesc merge daca profilul meu este inregistrat in UK, sau doar daca este inregistrat in zona Romaniei?
Vreau raspunsuri numai de la cei ce sunt siguri!

1 răspuns:
| An0NiM2014 a răspuns:

Da iti merge. Uita-te pe link-ul care l-ai dat tu si dai putin mai jos si vezi ca scrie ca cardul este valabil pentru conturile de Xbox 360 active in tari din Europa.