| FleshUl a întrebat:

Daca fac parteneriat cu Fullscreen trebuie sa platesc ceva sau cum merge? Eu stiu ceva de genul ca profitul se imparte! Si inca ceva...din cate stiu eu o sa pot sa nu imi mai iau copyright pe melodii, e adevarat? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cel mai sigur ar fi sa-i contactezi si vorbesti cu ei despre treaba asta.

| FleshUl explică (pentru Nemessys):

Nu am vazut sa aiba asistenta in romana..ma descurc si cu engleza dar mai greu! Daca au ...imi poti da un link?