| Takizo a întrebat:

Dati-mi si mie un site de unde pot sa downloadez driverul pentru placa video NVIDIA GeForce4 Ti4200 AGP8X pentru Windows 7 pe 32 bit. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Cronki a răspuns:

Placa aceea o am si eu si nu are suport pentru Windows 7, din cate stiu cei de la n-vidia au sters de pe site chiar si driverul pentru XP. Poti face un backup dar EXECVUTABIL (din XP) al driverului, cu un program precum driver genius si il rulezi pe Windows 7. Ori faci backup ale filelor intr-un folder si le incarci manual din Device Manager.
Cu acea configuratie e mai bine sa ramai pe XP.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra pe My config http://www.ma-config.com/en
Apasa Start the detection. O sa-ti apara mai jos Agent installation. Apesi pe el si iti apare Automatic Installation.
Apesi pe el si se va instala un programel. Dupa trebuie sa apesi iarasi Start the detection. In My Drivers vei gasi toate driverele tale. Cele cu galben trebuie instalate obligatoriu, cele cu verde sunt update-uri si nu este obligatoriu sa le instalezi. Doar daca vrei. Apropo! Sa ai instalat in prealabil Adobe Flash Player. Succes!

| Duna_Duna_Alex_1988 a răspuns:

Daca ai windows 7 foloseste windows update