| GoogleUser a întrebat:

dati-mi va rog frumos un link de unde pot sa descarc o poza pentru canalul de youtube. Va multumesc! Funda!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu este unul.Prin descărcarea și repostarea oricărui material ce-l găsești pe google ai nevoie de acordul autorului. Dacă nu ai acordul acestuia și vei posta poza în forma în care a publicat-o acesta riști(mai mult ca sigur) ca poza să -ți fie respinsă și să fii raportat de autorul pozei respective pentru că ai încălcat copyright-ul.
Ca să eviți acest lucru poza trebuie să fie creație proprie; chiar de iei două sau mai multe poze de pe net și le combini(de exemplu), va fi opera ta, iar autor vei fii tu.Succes

| Vanqu1sh a răspuns:

Www.google.ro in search box scrii " poze canal youtube " si sunt convins ca o sa gasesti destule :)).