| RuNiXxX a întrebat:

.. dati si mie un link de unde pot descarca Microsoft World 2003 si power point...Multe voturi + funda!

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Descarca-l de aici:

http://dl.transfer.ro/......7e55ba.rar

Duap descarcare, dezarhivezi cu Winrar, rulezi fisierul "Setup" si introduci serial key-ul care se afla intr-un document cu acelasi nume.

| RuNiXxX explică (pentru Bogdanux):

Multumesc, angel al tau nu merge si am windows 7 ultimate!

| angel74dm a răspuns:

E Microsoft word, nu world, iar pachetul complet se numeşte Microsoft office... Aici ai link-ul: http://download.chip.eu/......30970.html
Apeşi "Descarcă acum", şi apoi "Descarcă programul acum" şi la urmă click pe "aici".

| GroparuVesel a răspuns (pentru angel74dm):

Am si eu o problema cu asta.Si eu caut Microsoft office de ceva timp, dar asta nu imi merge.Imi zice "The expected version of the product was not foun on your system". Ceva ajutor? P.S:Mentionez ca am Windows XP SP 3

| angel74dm a răspuns (pentru GroparuVesel):

Păi ăsta e pentru SP 3... Hmm, înseamnă că nu ai Sp 3, e numai demo, încearcă să-l dai jos pentru SP 2 sau chiar pentru 1, că n-are nimic, merge...