| MihaiNabul a întrebat:

Dau funda!
Probabil unii dintre voi ati auzit de DannyFTW. Daca nu ati auzit de el, este un baiat care face videoclipuri pe Youtube de genul :
"CEI MAI POPULARI SNEAKERS | 1980-2019" sau "CEI MAI POPULARI YOUTUBERI".As dori sa stiu cum se numeste aplicatia cu care face aceste videoclipuri, am nevoie urgent pentru scoala.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Toate aplicatiile de editare video/foto si de orice fel sunt cu licenta. Deci poti gasi si aplicatia lui si multe altele, dar se plateste pentru ea! Incercati sa intelegeti ca totul se plateste in lumea normala si chiar si noi, ca romani trebuie sa platim lucrurile pe care le folosim!