| xGamerZ212 a întrebat:

de abia am instalat windows 7 si are cateva defecte,unul,nu se deschide chrome,se deschide fereastra si se inchide inapoi, si marketul de pe steam nu se incarca,va rog sa ma ajutati, dau funda.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Instaleaza alt kit de windows + driverele date de fabricant.
Dupa instalare ruleaza si o scanare antivirus (de exemplu Eset Online) pentru a elimina virusii "uitati" in kit-ul de instalare.

| AlecuAlex a răspuns:

De unde ai luat windowsul nu tot ce gasesti pe internet e bun multe sunt prost configurate oricum si eu am w7 si merge destul de greu iti recomand w10 e mult mai bun.