| anonim_4396 a întrebat:

De cate zile am o problema.Mi-am descarcat din greseala un keylogger si nu pot scapa de el l-am dezinstalat l-am sters manual etc.Am folosit si un program numit Malwarebytes Anti-Malware si am sters tot ce mi-a zis el ca e virusat.Dar cand deschid calculatorul totusi inca il mai am iarasi jos in colt langa ceas.Am dat clik dreapta pe el si exit a iesit cumva din el? Sau inca functioneaza? Ajutati-ma cineva cu ceva program orice.

Răspuns Câştigător
| robert35 a răspuns:

Uite programul asta Advanced SystemCare 6 til dezinstaleaza fortatat