| FuNNy121431 a întrebat:

De ce cand dau la control >panel- Network and Internet Connections si click pe internet options, de ce nu imi apare general? Imi apar toate alea in afara de General. Ce trebuie sa fac sa imi apara si el?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu ai ce sa faci, poate fi eroare de la windows, da-i un restart la calculator si daca nu emrge lasa-l in pace ca nu e nici o problema stai linistit.

Asa am facut si eu o data, nu mai stiu ce problema am avut si am umblat pe acolo pe la ip-uri si le-am schimbat laughing si dupa a trebuit sa chem furnizorul sa ma rezolve.

Stai linistit, NU e nici o PROBLEMA.

Toate cele bune.

| FuNNy121431 explică (pentru kar1GaNNN):

Am o problema, de aia am intrebat... mersi oricum big grin

| kar1GaNNN a răspuns (pentru FuNNy121431):

Cu placere, o zi buna!

| FuNNy121431 explică (pentru kar1GaNNN):

Mersi la fel!