| AlexGTX2 a întrebat:

De ce cand deschid calculatorul windowsul se incarca (totul normal pana acum) dupa ecranul se face negru aparand doar cursorul si dupa aceea imi apare Welcome si celelalte.E ceva normal sau am vreau problema si daca da cum o remediez?

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

E normal, pentru că ai multe programe care pornesc odată cu windows.Clic pe Start>Run(Executare) tastezi "msconfig"fără ghilimele, dai Enter, clic pe Startup debifezi ce ai pe acolo, lași sistemul de operare și antivirusul

3 răspunsuri:
| HtmL1998 a răspuns:

Reinstaleaza win...

| pozeanimate a răspuns:

Opreste totul din startup
indiciu, msconfig

| horia2012 a răspuns:

Da e normal. Nu reinstala nimic.