| Alex1886 a întrebat:

De ce mereu cand schimb calitatea unui video pe youtube in HD, mi se blocheaza si trebuie sa o dau iar pe 360 sa mearga? Va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chrome reproduce prost videoclipurile in IE merge cu 1080 HD.

| Wøodenpints a răspuns:

Conexiune proastă la net sau nu suportă placa video HD.

| Alex1886 explică (pentru Wøodenpints):

Cred ca e de la net, dar nu am probleme cu netu`. Placa am Intel HD Graphics

| irbis96 a răspuns:

In primul rand incearca sa folosesti mereu firefox.
Se blocheaza? Tot browserul? Sau videoclipul nu se mai incarca pur si simplu?
Intra pe youtube, la orice filmulet si vezi cu click-dreapta->settings pe filmulet daca ai optiunea "Enable hardware acceleration" activata sau nu, si incearca sa vezi cum merge in ambele cazuri.

| Alex1886 explică (pentru irbis96):

Pai de exemplu urmaresc un video 1 minut iar apoi ii schimb calitatea si se blocheaza video-ul. chestia cu Enable hardware acceleration" nu merge PS folosesc Chrome

| irbis96 a răspuns (pentru Alex1886):

Poate fi conexiunea lenta la net, ti-a mers inainte sau a fost mereu asa?