| romario97 a întrebat:

de ce mi se vede in reluare fifa 2007 cand joc in game ranger cu alte persoane? ca pana acum 2 zile mi se vedea bine.cine ma ajuta il rasplatesc cu funda

Răspuns Câştigător
| adryanb27 a răspuns:

Incearca sa inchizi toate programele... messenger, broswer si alte programe ce le ai deschise. poate inainte cand nu aveai probleme nu le aveai deschise. si o `curatare` a calculatorului poti incerca...

1 răspuns:
| Danielo500 a răspuns:

Sunt doua cauze:
1) Placa video nu suporta, in acest caz mai scazi din grafica
2) Nu mai ai asa de multa viteza de net si se formeaza lag