| anonim_4396 a întrebat:

De ce multi oameni zic ca radiatia 5G este atat de periculoasa? Fizicianul roman Cristian Presura explica cum ca exista un risc foarte mic de cancer, atat de mic incat e nesemnificativ.
Sursa: https://www.youtube.com/watch?v=Lsr2yyl31js

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De murit o sa murim cu toti, cum adica ne e frica de moarte, pai daca e scopul existentei, cata prostie

| LPCTSTR a răspuns (pentru RAY):

Seems logically enough straight face

| GabiDumitrescu a răspuns:

Manipulare. Rusii in spatele hoaxurilor promovate intens la noi prin social media. Interese pe termen lung ca restul lumii sa ramina in urma si China si Rusia sa aiba 5G disponibil mai repede.

| LPCTSTR a răspuns:

Știu, nu?
Unii sunt prea paranoici pentru secolul ăsta...
Îți imaginezi c-atunci când au apărut lampele stradale religioșii au început cu "vine apocalipsa", " 'Miezo a dat zi și noapte și voi faceți zi noaptea" "o să murim cu toții că nu putem dormi"... și multe alte idei tâmpite.