| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge fraps! Nu merge sa filmez cu el, dau incontinu f9(am tot schimbat butoanele) si nu porneste video,nu stiu de ce, si daca iau de pe net fraps cu licenta imi apare in control panel Fraps(remove only) De ce? Sau cumva de stiti alt program de filmat in jocuri cel putin 5 minute+ sa mearga cat de cat bine! FUNDA + VOT VA ROG E URGENT

6 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Instalezi Bandicam, nu-l pornesti.Copiezi crack-ul in C/program files/bandicam.
Pornesti bandicam de la bandicam launcher, tastezi 5 apoi dai enter.

| taken a răspuns:

Uite capturi in jocuri facute cu Bandicam:
http://www.youtube.com/channel/UCkoGylMJbO64hNh5PiVUndg

| JD4GaminG a răspuns (pentru taken):

Mane,nu imi merge sa filmez, cand intru in jocuri se opreste filmarea, nu imi arata in jocuri, nu sti dc?, iti dau id de messenger ca sa vorbim: luciangabrielm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci bandicam, filmeaza la FEL CA FRAPS, si in loc de 45 de giga iti face fisieru de cateva sute de mega oricat ai filmat happy

cauta pe google bandicam cracked, eu am original happy ca merita

daca nu-ti place bandicam
downloadeaza MSI AFTERBUNER si in el ai sus ferestre video si selectezi ce buton vrei, filmeaza foarte bine nelimitat si nu ocupa mult filmarile

daca nici asa nu-ti place cauta gamecam v2, dar abia gasesti cracked

| oxis7 a răspuns:

Trebuie mai intai sa deschizi jocul care vrei sa il inregistrezi. funda?