| Andreeamaria555 a întrebat:

de ce pe whatsapp nu pot trimite un video mai mare de 44 de secunde? am un Samsung grand prime, si imi spune sa tai din video doar 44 de secunde. de la altcineva primesc pe whatsapp video-uri de 1-2 minute, iar eu nu pot trimite. ce pot face?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In format.mp4, cu rezolutie cat mai mica, vei putea trimite filme mai lungi.

| Andreeamaria555 explică (pentru Bula):

Si cum pot modifica asta? la videourile deja facute mai pot modifica ceva? incat sa le pot trimite

| AnthonyWhite a răspuns:

Pentru ca acel video de 44 de secunde are dimensiunea maxima autorizata de Whatsapp...
de la altcineva primesti pentru ca ei probabil editeaza calitatea camerei mai mica si incap mai multi Mb