| titinho13fS a întrebat:

De ceva vreme am o problema la PC ce este drept este ca nu este unul foarte performant, cand deschid pc-ul sau cand incerc sa accesez jocuri sau unele aplicatii de ex cand deschid pc-ul imi apare : sbu.exe-Application Error ( the instruction at 0x004a26bo referenced memory at0x612e7787.The memory could not be read. iar deseori cand vreau sa opresc pc-ul nu se opreste, ce pot sa fac? Funda celui care va gasi solutia

2 răspunsuri:
| rafaelo7 a răspuns:

Ce pc ai? Lasa un joc anume la care iti da acceasta eroare. lasa aici si ce pc ai. adica placa video... etc. a si apropo sa incerci sa instalezi driverele

| titinho13fS explică (pentru rafaelo7):

Fifa, nfs most wanted... etc laptop Dell inspiron 1300 ( Intel R celeron R, procesor 1. 40GHz 1.06 GHz 1.49 GB of RAM, Daca sti niste programe, ar fi formidabil