| LucasNowalski a întrebat:

De curand am achizitionat un telefon Samsung GT 5660 S, mi-am instalat Samsung Kies pentru a putea adauga fisiere de la calculator. Toate bune si frumoase, pana cand intr-o zi nu mi l-a mai recunoscut, efectiv nu-mi mai citeste telefonul. Am incercat si cu o aplicatie numita ActiveSync, nici aceasta nu il recunoaste. Daca mi-ati putea sugera aplicatii de acest fel cu care as putea sa il sincronizez sau sa imi dati o solutie v-as fi recunoscator!

2 răspunsuri:
| tensazangetsu a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi programul sau sa formatezi telefonul?

| LucasNowalski explică:

Deocamdata nu vreau sa ma gandesc la reformatarea telefonului, cat despre program am aplicat o optiune care teoretic ar remonta driverul respectiv ce este exact pentru acest tip de probleme, zice ca imi trebuie Microsoft media player, care il am deja, majoritatea windowsurilor il au integrat.