| catalinutz1288 a întrebat:

Buna tuturor. De curand mi-am achizitionat un Galaxy S3 si de o zi am o problema cu cablul de date. Pana acum imi mergea bine dar dintr-o data nu mi-l mai recunoaste calculatorul desi se incarca telefonul daca il conectez la calculator prin cablu de date. Chiar cand il bag in USB imi da o eroare cum ca nu il recunoaste calculatorul. Vreo solutie?

3 răspunsuri:
| Droghh a răspuns:

Trebuie resetat telefonul si dupa merge

| catalinutz1288 explică:

Am uitat sa precizez ca la eroare imi zice : One of the USB attached to this computer has malfunctioned and Windows does not recognize it.

| XkingstoneX a răspuns:

Trebuie sa il setezi din telefon.