| addictedToBitches a întrebat:

de curand am mancat niste seminte si vorbeam pe mess... s-a facut tastatura(este vorba despre ceea de la laptop) foarte murdara...si azi cand am dat sa o sterg am pulverizat cu solutie peste ea. acum a luat-o razna, nu mai scrie literele cum trebuie in loc de n scrie n7 sau in loc de w scrie qw. Ce as putea sa fac

4 răspunsuri:
| bogdan_7896 a răspuns:

Pai e posibil sa fi de la ce ai pulverizat, poate a facut vreun scurt pe la tastatura, du-l la o firma de reparat

| andreyutzzu3 a răspuns:

Scoate toate tastele si sterge bine, dupa care le pui la loc. S-ar putea sa gasesti si pe net ceva tutoriale utile

| addictedToBitches explică:

Scz minnie dar nu e de la o coji, am scos, am curatat.Cred ca a intrat pulverizatorul ala pe circuit si a...:-ss

| minnieee a răspuns:

Poate ti-au ramas coji intre taste.Se mai intampla.
Incearca incet cu o scobitoare sa scoti afara mizeria, sau macar sa o dai dintre taste si daca nu reusesti sa le scoti intoarce laptopu si scutura incet si vor cadea.