| Leo2001 a întrebat:

De curand au venit cei de la Telekom sa imi puna fibra optica. Problema este ca daca bag mufa LAN in laptop merge ce merge si dupa se deconecteaza si se conecteaza inapoi si tot asa. Problema o fi de router sau de la intrarea LAN de la laptop-ul meu? Am schimbat cablul si tot asa face.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eroare de soft, sau lipsă conexiune de internet. Dacă ştii Ip-ul router-ului, arunca un ochi la statusul acestuia(aresa Ip are forma generală 192.168.1.x sau 192.168.100.x).

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheama i pe ăia de la firmă sa vada ei ce are.

| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns:

Poate fi de vina ceva din windows dar ca sa ati dai seama incearca pe un pc sau alt laptop, daca nu mai face reinstaleazai windowsul, dar daca problema insista este de la cablul care lau montat