| Paradox1327 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o tableta care nu are 3G, doar Wi-Fi.Eu mai am un un telefon cu android si intrebarea mea este daca pot crea o retea Wi-Fi HotPot in care sa ma conectez cu tableta, dar am pachete de date de la cosmote adica vreo 150 Mb pot crea?

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Da poti, te uiti in setari la Acces Internet prin dispozitiv mobil & hotspot portabil si activezi hotspot-ul wi-fi.
Dar eu ti-as recomanda sa nu incerci asta ca iti va veni foarte mult telefonul pentru ca consuma mult internet o tableta.