| Nycku1999 a întrebat:

De curand mi-am instalat Windows 8 dar am o problema cu aplicatia din start Internet Explorer pana acum a functionat perfect dupa ceva timp dupa ce am utilizato s-a blocat si acum nu se mai deschide deloc nici macar o eroare, daca aveti vreo solutie, ajutati-ma! Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaz-o si descarc-o, apoi instaleaz-o din nou, sau pur si simplu ia-ti un alt browser, sunt foarte multe in afara de eternul IE