| EvansPunkt a întrebat:

Am un computer cu Windows 8, azi vroiam sa ma uit prin Internet Explorer la programe TV online iar dupa instalarea pluginului respectiv a functionat perfect, problema este ca Skype nu mi se mai porneste si imi spune sa modific parametrii de utilizator, facand click pe aceasta optiune imi deschide o fereastra in care pot sa imi setez numai si numai nivelul in care Windows ma anunta cand instalez sau odific ceva in computer. Nu mi se porneste deloc Skype si pana acum cateva minute mergea perfect. Va rog sa ma ajutati, multumesc!

Răspuns Câştigător
| TheAnonimus a răspuns:

Daca programul e sopcast e posibil sa ai virusii! am patit-o si eu cu Skype

2 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Pai asta nu e ca ai instalat acel plug-in. Poate fi o eroare din skype. Si nu uita, desi Windows 8 e final built, totusi pana cand apar update-uri de securitate si pentru diferite bug-uri, acesta ramane un beta.

| EvansPunkt explică (pentru Vasybulan):

Ai dreptate, multumesc de raspuns.