| C0nv3rs3 a întrebat:

De curand mi-am luat un AllView A4All.
Cand vreau sa trimit ceva (de ex. o melodie) trebuie sa intru in folderul in care sunt melodiile (la mine fin floderul Sound).
Cand intru in folder nu imi apare nici o melodie.

3 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Intrii in es file explorer si vezy acolo unde este melodia si selectezi melodia si dai pe share, bluetooth

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns:

Te duci la melodii alegi melodia dorita si chestia este ca trebuie sa apesi tasta din stanga tastei cu launcherul si glisezi pana iti apare share sau distribuie si la fotografii e la fel sau deschizi ez file explorer si cautu in folderu DCIM

| Popa_Adrian_1997_0eOT a răspuns:

Te duci la melodia care o vrei si apesi tasta din stanga launcherului aia cu 3 lini o sa iti apara un meniu suplimentar si glisezi pana gasesti share sau distribuie dupa care alegi cum il trimiti