| Doana_Danielconstantin_1999 a întrebat:

de curand tata-l meu a cumparat un laptop cred ca este model vechi un Intel de 2700 cu 1 g ram si hard de 40 am istalat windows xp pe el si nu merge deloc netu la el am incercat cu o cramada de programe il repar dar nu am reusit m-am gandit poate nu are istalat driver de retea si am luat pe pc meu 3d net chip si cand l-am copiat pe laptop eroare. oare sa fie de la windows sau altceva. astept idei si pareri. chiar si solutii. cum este in videoul de mai jos asa apare si nu merge sa intru pe nimic. https://www.youtube.com/watch?v=uptIJVA6gNc

Multumesc de ajutor

1 răspuns:
| Ironwin a răspuns:

Vrei sa te conectezi prin wifi sau lan? Ce model de laptop aveti?