Întrebare recomandată | KissFM652 a întrebat:

Salut,am un laptop HP Compaq 6910p (Intel Core 2Duo T8300). De curand mi-am bagat Windows 7 pe el,dar nu gasesc driverul pentru placa video, nu imi merg jocurile si la unele imi da eroare ca nu suporta grafica 3D. Dau funda cui imi da linkul de unde pot sa iau un driver care merge.

Răspuns Câştigător
| Zman a răspuns:

Http://filedir.com/......72742.html aici am gasit dar oricum dai un google ca trebuie sa gasesti

7 răspunsuri:
| gigi_5339 a răspuns:

KissFM_9917,ia ID-ul meu si iti dau un program 100% benefic in a-ti detecta sistemul si te indruma exact catre driverele de care ai nevoie.ID-gheorghebalteanu

| KissFM652 explică:

Am uitat sa mentionez ca placa video e Mobillity Radeon X2300 daca conteaza cu ceva

| bilaboss2013 a răspuns:

Baga id asta:nebunul_bila, am eu un program de iti gaseste toate defectele la laptop, sau la pc. si mie misa intamplat la fel nu ai driver bagate bine

| Alexandru_Cocean_1989 a răspuns:

Faci update si instalezi toate driverele cu http://download.cnet.com/SlimDrivers-Free/3000-18513_4-75279940.html in maxim 20 de minute ai pc pus la punct :p