De doua zile nu mai pot sa intru pe Facebook. Cand incerc sa ma loghez imi trimite un cod la un numar de telefon. Acel numar de telefon nu mai este activ. Nu am cum sa primesc nici un mesaj. Nu ma lasa sa pun alt nr. de tel., ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa alegi 3 prietenii, sa primesti acel cod pe ema il, variante sunt

Nu ma lasa sa aleg niciun prieten

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exista varianta de a primi codul pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat.

Am facut un cont exact ca cel vechi. Mi-au trimis un cod la adresa de e-mail. L-am pus si m-am logat. Cand m-am logat, iar mi-a aparut verificarea cu telefonul.