| krr04 a întrebat:

Salut TPU, de fiecare data cand incerc sa deschid un fisier zip sau sa instalez ceva imi apare o eroare cu mesajul --windows cannot access the specified device path or file--. Am incercat sa intru la properties sa dau full control la permisiuni dar nu merge. M-am gandit ca poate fi si de la antivirus, dar cand incerc sa intru la task manager sa-i dau disable imi apare acelasi mesaj. VA ROG AJUTOR! dau funda

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

S-a produs o eroare in windows! Restaureaza pc-ul la un moment anterior cand inca nu avea nici o problema sau reinstaleaza windows!