| patolucyan21 a întrebat:

Am o problema legata de calculatorul meu, care cam varza.Nu imi merge task manager si nici macar nu imi apare "is disabled by your administrator" si mai am o problema: cand incerc sa execut un fisier de tip ".exe" imi da o eroare gen "windows cannot access the specified device, path, or file." Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| tr3ig a răspuns:

Iti spun eu sigur daca colega nu stiewinking asta este un virus care usor usor iti dezactiveaza orice control asupra calculatoruluiwinking pune mana si fa-ti winu si nu o sa mai ai nici o treaba, si instaleaza un antivirus bun pe calcwinking bafta

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Pentru eroarea asta: "windows cannot access the specified device, path, or file", rezolvarea e simpla: verifica sa nu ai caractere in limba romana, sau alte caractere ciudate!@#%^&*_ si asa mai departe la numele folderului sau al partitiei.
Pentru problema cu task manager, nu stiu, poate fi un virus, incearca sa scanezi PC-ul cu ajutorul programului Dr.Web CureIT: http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Dr-WEB-CureIt.shtml