| anonim_4396 a întrebat:

happy
De la o vreme cand vreau sa ma joc metin2 (exemplu) intru in el, iar dupa 20-30 minute incepe sa se miste extrem de greu dupa care trec inca 10-20 min si isi revine straight face apoi incepe iar sa se miste greu peste un timp mai indelungat si tot asa, am iesit si am intrat iar, la fel, am iesit din metin am intrat in alt joc, la fel se misca foarte greu.
Pana acum nu am avut probleme de genul happy
Am placa video GeForce 9500 GT 1GB, 128 bit, DDR2, Procesor AMD Athlon 64 x2 dual core 4000+, 2.11 GHz, 2gb RAM windows XP SP2
Daca stiti care ar putea fi cauza(sper sa nu fie vorba de placa video) va rog sa ma ajutati happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Banuiesc ca e minunatul fenomen numit lag, asta facand ca procesul svhost.exe sa ia foarte mult din memorie in momente random.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca joci pe Leonis e clar, server praf.

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Lagul invingelaughing

| Maria-Afrem_Victor_1988 a răspuns:

Se numeste lag si e pentru ca tiai umplut memoria trebuie sa stergi cv da vrei sa nu mai faca asa