| Cosmin9728 a întrebat:

Cine imi da si mie un site de download cu windows 7 sa nu fie virusat si sa fie bun pentru pc si sa nu se blocheze. Detaliile Pc`ului :AMD Athlon(tm)Dual Core Processor 4050e 2.11 GHz, 2 GB RAM DDR2, Placa Video 500 MB, Placa este GeForce 6150SE, Hard 500 GB.. Va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| DjAbstraktw a răspuns:

Cosmin te sfatuiesc sa nu bagi windows 7 e mai bun windows xp imi dai funda.

4 răspunsuri:
| DjAbstraktw a răspuns:

Cosmin nu-ti lua windows de pe net ca nu e bun instalezi windows peste windows si o sa iasa urat mai bine chem un specialist sal bage sau daca stii inprumuta un SD cu windows 7 si te sfatuiesc sa ai SD cu driverele audio si video daca nu foloseste programu driver genius care ti le da numai sa le instalezi.
Mult succes. laughing laughing cool

| Cosmin9728 explică (pentru DjAbstraktw):

Stiu sa bag windows dar imi trebuie un cd bun cu windows happy Ms

| Cosmin9728 explică (pentru DjAbstraktw):

Dar daca bag windows 8 merge bine big grin am Cd cu windows 8 nou cumparat

| DjAbstraktw a răspuns (pentru Cosmin9728):

Acel windows nu e bun de abia a aparut si are erori mai bine bagi windows 7.

| DjAbstraktw a răspuns (pentru Cosmin9728):

Cosmin te sfatuiesc sa nu bagi windows 7 e mai bun windows xp imi dai funda.