| Daniel_Florin_1998 a întrebat:

de la un timp de vreme mi se tot stinge laptopul, nu cred ca sta nici macar o jum de ora si se stinge,se incalzeste foarte mult, am incercat si cu un cooler, dar nimic.Stiti ce trebuie sa ii inlocuiesc? Si daca da cu ce?(ceva mai bun) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

E foarte posibil sa aiba circulatia aerului blocata cu praf. Trebuie curatat. Uneori trebuie schimbata si pasta termoconductoare.

Daca e dificil de curatat, trebuie dus la un service de calculatoare pentru a fi curatat.