| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un cooler pentru laptop pentru ca atunci cand ma joc se incalzaste, asa ca l-am luat. L-am adus acasa si am pus laptopul pe cooler dar tot se incalzeste. Cum trebuie sa-l pun mai exact? Laptopul este nou. Funda

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai e normal pentru un laptop, ca de altfel pentru orice electronica sa se incalzeasca. Iar cum ai tu, laptop, e normal ca daca te joci sau faci altceva solicitant sa se incalzeasca.

| Intruder19 a răspuns:

Acele PAD-uri nu racesc mai mult de 3-5 grade. In general laptop-urile se incalzesc foarte mult dar asta nu este o problema, pana in 80 grade rezista, problemele apar atunci cand ajunge la temperaturi de aproape 100 grade.

| YourDeath a răspuns:

Trebuie sa il pui... oare... Sub laptop?straight face

| anonim_4396 explică (pentru YourDeath):

Fu...ck you straight face

| YourDeath a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ce vrei ma? In alta parte nu ai unde sa il pui! Poate acele ventilatoare nu ''fac vant'' sa raceasca laptopul acolo unde se incalzeste... straight face