| RazvanBlog a întrebat:

De mult vreau sa ma apuc de vlog. am început de ieri sa imi fac un blog pe wordpress. Dar totusi vreau sa fac si videoblog, dar nu am camera.
Imi puteti spune camere de filmat bune si in ce program sa editez. Si daca merge sa filmez cu telefonul ( Samsung galaxy A5)?
Funda

1 răspuns:
| ishallhelpyou a răspuns:

Poti sa inregistrezi lejer cu telefonul, atata timp cat lumina este suficienta incat sa nu se vada urat.

Cat despre editarea filmelor, foloseste windows movie maker, este gratuit si destul de usor de folosit.

ps. Nu folosi blitz-ul de la telefon.