| anonimulxxxhd a întrebat:

de o luna mi-am luat laptop sunt incepator pana acum nu am mai avut pc si vreau sa-mi fac un cd cu win 7 pentru ca am xp si nu vreau sa platesc sami instaleze cineva cum il fac nu am inteles ce imagini iso si din alea un raspuns concret vreau si fara tutoriale video dau fundita

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ServisTutorial.com te poate ajuta despre cum faci un CD bootabil, Descarca ImgBurn daca ai xp pui imaginea o descarci si arzi dvd-ul cu windows 7 pe x64 si gata cu arderea, Poti instala pe laptop si gata