| Zuzumilk26 a întrebat:

De un timp mi se tot intrerupe netul pe care il am de la Telekom. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Si eu sunt la Telekom si am avut probleme... zilele astea....lunile astea -_- asa au ei internet prost/

| Zuzumilk26 explică (pentru brokxy):

La mine au fost probleme la stalp

| adryang78 a răspuns:

Simplu. Suni la relații cu clienții. Dacă folosești un router, conectează mai întâi cablul de internet direct în calculator, ca să poată verifica ei linia.

| Zuzumilk26 explică (pentru adryang78):

Asa o sa fac. cablul il am in pc.

| Zuzumilk26 explică:

Si tu ai de la Telekom?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuzumilk26):

Nu dar am avut

| Zuzumilk26 explică (pentru anonim_4396):

Eu am vorbit cu ei și vin sa schimbe alea. Si sa verifice internetul.