| Bossmen a întrebat:

de unde pot cumpara un procesor de socket 775 sau comanda depe net dar nu la a doua mana sa fie minimum refurbished sau nou! Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Vooortex a răspuns:

Procesor pe socket 775 nu mai gasesti nou, nici macar nu se mai fabrica pe acest socket. Eu mi-am cumparat de pe olx la mana a 2a si merge super bine, il folosesc de 1 an si inca nu am probleme cu el

| halogen001 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate gasi procesor nou pe 775. Eu am cumparat un e8400 de aici

http://www.okazii.ro/......a173857904

si merge bine, nu se incalzeste, nu are erori.