| Intristata a întrebat:

de unde pot descarca Windows 7 ultimate, sa fie bun si fara virusi.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Vezi pe Softpedia.E singurul site ce oferă Windows 7 LEGITIM deoarece firma e partenet Microsoft de 12 ani! Restul sunt warrenz-uri ce conţin copii contrafăcute(nu e tot una cu pirat) de Windows 7! Succes

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

PS
A nu se folosi Windows 7 Ultimate! E doar o mzerie comercială scoasă de microsoft.Recomand da©a eşti user casnic Windws 7 home premium.Succes

| DarkXeRo a răspuns:

Elitezone,dar necesita cont(il poti face gratis), sau daca vrei fara sa faci cont cauti pe tpb sau kickass, etc(te uiti la comentarii sa vezi ce parere au si ceilalti care l-au mai luat) si vezi ca comentariile sunt in engleza(le traduci tu in google translate sau daca te pricepi la engleza le traduci tu).