| AKARA0 a întrebat:

Deci am o problema cu calculatorul,cand se ia curentul si apoi revine si pornesc pc-ul nu imi apare imaginea aia cu windows si ramane asa,singura metoda e sa-l scot din priza si sa-l las asa si va merge, dar nu am pasta pusa pe procesor
Ce problema am la calculator, e o problema cu ventilatoarele ceva? Nu stiu astept raspunsuri

1 răspuns:
| Vofuse a răspuns:

Ai problema cu biosul. Du-te la un service si roaga-i sa-i faca update. S-ar putea sa fie si de la sursa.