| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o problema cu Counter Strike. Acum o luna m-am reapucat de acest joc, dupa care am primit admin pe un server. Toate bune si frumoase. Am iesit si cand am vrut sa intru din nou sa joc nu am mai putut din cauza ca nu imi intra in server. Deci dau pe conectare, si scrie "Establish connection to server..." si asa ramane si 3 zile daca l-as lasa. Daca intru cu alt nume nu merge. Parola nu am gresit-o... Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| aeromania a răspuns:

Exista posibilitatea ca servarul sa fi picat. Ai fi putut sa mentionezi si serverul pentru a putea verifica daca este sau nu picat. Sau ar putea fi vina counterului. Eu ti-as sugera sa iei un cs portabil, ca sa nu fie diferenta intre 64 biti si 32 biti, windows sau alte chestii. Daca inca nu ai reusit dupa acestea, lasa numele (sau ipul) serverului pentru a vedea daca acesta este inca in picioare.

1 răspuns:
| IAmAlex a răspuns:

Am uitat sa mentzionez ca am reinstalat si windows-ul din nou dupa care am descarcat jocul din nou.