| Geo_Geo_1986 a întrebat:

deci am windows 7 si de ieri, numai pot intra in niciun joc..cand dau macar pe un fisier imi apare cu RUN AS ADMINISTRATOR:FILE SVCHOST.COM.dar cand intru pe un joc(metin) imi apare aceeasi problema si dau yes si imi apare eroarea:FATAL ERROR Python Library file not exist (dau si poze la id geo_georgik01).si am tradus in romana ca trebuie descarcat fisieru ala si nici de downloadat nu merge, tot la fel aia cu RUN AS ADMINISTRATOR si dau Yes si apare problema:The program canțt start because ebase.dll is missing from your computer.(si poza tot la id geo_georgik01).Va rog sunt disperat ca nu merge.

1 răspuns:
| Ancadragu a răspuns:

Del la unul care se pricepe care repara.....nu știu ar trebui sa îl resetezi