| alexandrUUUU78463724 a întrebat:

Deci la placa video nVidia GeForce4 MX4000 ce setari imi recomandati?(Gas)Funda

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Unde nu stiu nu ma bag... pot cel mult sa-mi dau cu parerea (nu sunt gamer experimentat sa pot sa-ti dau o sugestie folositoare). Nu stiu ce setari extraordinare ai putea sa-i faci dat fiind faptul ca este o placa destul de veche (are cred ca aproximativ 10 ani) realizata pentru platforme cu win 2000/XP. Are totusi iesire pe VGA care nu da o calitate extraordinara pentru a putea beneficia de performantele placii care nu sunt deloc de laudat (128MB pe 64b). Ii depasita rau nu cred ca prea ai ce setari sa-i faci ca sa te ajute in jocuri.

| alexandrUUUU78463724 explică (pentru Gas):

Intr-un fel ai dreptatehappye mersi oricum

1 răspuns: