| Anonim0100 a întrebat:

TPU! Deci vara asta m-am decis sa strang bani pentr-u iphone4s oare merita? sau sa imi ia-u piese la pc cu bani? ce sa aleg! funda!

Răspuns Câştigător
| ℬaby a răspuns:

Bună! Mai întâi gândeşte-te bine ce vrei să faci, de exemplu : dacă vorbeşti mult la telefon, sau dacă îţi plac aplicaţiile unui telefon, ar fi de preferat să-ţi alegi iphone-ul. Dacă de obicei îţi petreci timpul la calculator, pe internet sau jocuri multiplayer şi îţi lipseşte ceva pentru funcţionarea unor jocuri, ar trebui să-ţi cumperi anumita piesă.

În concluzie, eu aş opta pentru un iphone, deoarece pe telefon poţi petrece mai mult timp : la mare, la munte, acasă, în pat, la tv, afară; pe cât în faţa calculatorului nu poţi sta întruna.

Este alegerea ta. Sper că te vei decide!

Mult succes! happy
Pa, pa!

6 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ce inseamna pentr-u? si ia-u?

| Anonim0100 explică (pentru mixxjim):

Am gresit si eu frate nu sunt expert in gramatica asta e

| Ro0oBerT a răspuns:

Eu in locul tau mi-as tine banii deoparte, ca nu stii cand este nevoie de banii... Dupa nume observ ca ai 14 ani, de banii aia mai bine iti faci calculatorul ca, telefonul se poate pierde si daca til ei in afara de laudat nu ai ce face cu elhappy Parerea mea funda?

| M3taX a răspuns:

Depinde de tine ce iti doresti. Daca ai nev de un telefon strange pentru iphone, iar daca ai nev de piese pentru pc ia piese pentru el. Tu alegi! Bafta happy

| BLADEMATE99 a răspuns:

In primul rand... daca vrei telefon...nu iti lua Iphone 4S, pentru ca Samsung Galaxy SIII este de 100 ori mai bun ca Iphone la acelasi pret!

| Matty_D_Matty_1998 a răspuns:

Iati piese si daca iti raman bani ia-ti un telefon cu andorid, sunt cu MULT mai bune decat iphone.