| Zippy a întrebat:

din plictiseala am inceput sa joc Pokemon Battle Arena.am facut cateva carcatere lv 100, le-am evoluat, dar am vrut si un golem de lv 100, iar golem se evolueaza din graveler.am lv 71 la graveler, dar nu il pot evolua, nu stiu dc.cine imi spune cum pot evolua, are fundita

3 răspunsuri:
| WyndFTW a răspuns:

Nu vreau sa-ti zic ce sa joci.dar daca ti-ar placea ceva mai multa actiune ca..in LeafGreen/Fire Red de ex ai putea incerca PokeMMO. n-are clickuri mai deloc decat cand e necesar..are pokemoni si din Hoenn si Jotho.( si Kanto desigur ) ..are echipe ( cei un MMO fara prieteni XD )..tot ce nu are este Breedingul si Legendarii insa legendarii nu cred ca se vor baga...deoarece ar distruge economia ( si da are TRADE ) iti dau un pont daca te apuci laughing Doua Lucky Egg valoreaza cat un Shiny.dar oricum...Graveler evolueaza in Golem dupa cei dai trade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...jocu asta e doar prin clickuri, si arata doar poza pokemonului nu? si joci intr-un "***' micut pe ecran, nu e actziune, daca e asta care zic eu, iti zic sa te lasi. ca asa am jucat si eu intr-o zi in disparare si am terminat c-un pokemon tot jocul.si nu e prea fascinant! apucate de altceva daca te plicti!

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Graveleru evoloeaza prin trade fa-ti inca un cont sh dal la schim pe un starter apoi va evolua apoi dupa ce evoloaza dal pe contul nou pe cel vechi... si eu am jucat pokemon battle arena mult timp dar acum joc pokemon statium 2 e joc pc si e mult mai multa actiune dar daca vrei poti sa descari si versiune pentru emulator are mult mai putina memorie