| Zippy a întrebat:

din plictiseala am inceput sa joc Pokemon Battle Arena.am facut cateva carcatere lv 100, le-am evoluat, dar am vrut si un golem de lv 100, iar golem se evolueaza din graveler.am lv 71 la graveler, dar nu il pot evolua, nu stiu dc.cine imi spune cum pot evolua, are funda mareeee

4 răspunsuri:
| ovy04 a răspuns:

Zippy, salut, sa stii ca graveler evolueaza in golem prin TRADE adica trebuie sa dai un pokemon la schimb pentru un graveler apoi va evolua in golem cand vine la tine in party

| Pokèdavid a răspuns (pentru ovy04):

Boule aia e in gameboy

| eLecTrIcK a răspuns:

Se poate sa nu mai aiba evoluare, daca are lvl mare nu vad dk sal evoluezi, app de unde la i dat joc?

| alexandramihaelabella a răspuns:

Se poate sa nu mai poti evolua plizzz funda