| mihainet a întrebat:

Dintre firmele Dell, Asus, Acer care este cea mai buna la laptop-uri?

8 răspunsuri:
| andreyuu a răspuns:

Toate aceste firme au si laptop-uri bune si laptop-uri mai putin bune.

| CharlieHarper a răspuns:

Am auzit multă lume cum că au probleme cu Acer și Asus.Chiar de nu ar fi așa, eu aș alege Dell.

| ravyALEX a răspuns:

Asus e cea mai buna firma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Dell de 3 ani si Acer de 1 an si nu am avut probleme. Statistica spune ca Acer, Dell, Asus

| Baris123sefu a răspuns:

Iti recomand Asus

| RemusVI a răspuns (pentru Baris123sefu):

Asus e foarte buna

| CarmichaeL a răspuns:

Dell este cea mai buna firma pentru laptopuri. Trust me. Dell are laptopuri foarte reusite happy

| Imaginaţie a răspuns:

Incearca sa eviti ACER. Am multi colegi care sunt f. nemultumiti de el. Un Dell Inspiron 1501 spun eu...e foarte misto..nici nu e f scump...in jur de 20 de mil.